Apie UAB Traders group

 

UAB “Traders group” įkurta 2009 m. kovo mėn. 25 d. Nuo 2009 m. rugsėjo mėn. įmonė pakeitė savo veiklos specifiką ir pradėjo prekiauti kietuoju kuru.

UAB “Traders group” prekiauja kietuoju kuru (fasuotomis ir nefasuotomis akmens anglimis, baltarusiškais durpių briketais, lietuviškais briketais ir gabaline durpe, medžio pjuvenų briketais, granulėmis), žvyru, smėliu, skalda, cementu, trąšomis (NPK, salietra, koncentruotomis kompleksinėmis skystomis trąšomis).
Nuo 2014 m. pavasario pradėjome prekiauti augalų apsaugos produktais (pesticidais, herbicidais, insekticidais ir kt.) įvairiomis pakuotėmis. Taip pat prekiaujame pesticidais mažomis pakuotėmis, skirtomis individualiam naudojimui (nuo žolių, ligų, kenkėjų), sodo ir daržo priežiūrai skirtomis priemonėmis (nuo kurmių, kurklių, pelių, žiurkių, skruzdėlių ir kt.), įvairiomis trąšomis nedidelėmis pakuotėmis, durpių substratais, dekoratyvine skaldele kapams ir kitais produktais.
Pristatome prekes (žvyrą, smėlį, skaldą, kietąjį kurą ar trąšas) Jūsų pageidaujamu adresu.
Už prekes ir paslaugas galima apmokėti grynais pinigais, mokėjimo pavedimu pagal sąskaitą arba atsiskaityti banko kortele prekybos vietoje arba savo kieme, kai pristatomos prekės.