Apie UAB Traders group

 

UAB “Traders group” įkurta 2009 m. kovo mėn. 25 d. Nuo 2009 m. rugsėjo mėn. įmonė pakeitė savo veiklos specifiką ir pradėjo prekiauti kietuoju kuru.

UAB “Traders group” prekiauja kietuoju kuru (fasuotomis ir nefasuotomis akmens anglimis, baltarusiškais durpių briketais), žvyru, smėliu, skalda, cementu, trąšomis (NPK, salietra, koncentruotomis kompleksinėmis skystomis trąšomis), profiliuota ir neprofiliuota skarda sienoms ir stogams.
Nuo 2014 m. pavasario pradėjome prekiauti augalų apsaugos produktais (pesticidais, herbicidais, insekticidais ir kt.) įvairiomis pakuotėmis. Taip pat prekiaujame pesticidais mažomis pakuotėmis, skirtomis individualiam naudojimui (nuo žolių, ligų, kenkėjų), sodo ir daržo priežiūrai skirtomis priemonėmis (nuo kurmių, kurklių, pelių, žiurkių, skruzdėlių ir kt.), įvairiomis trąšomis nedidelėmis pakuotėmis, durpių substratais ir kitais produktais.
Pristatome prekes (žvyrą, smėlį, skaldą, kietąjį kurą ar trąšas) Jūsų pageidaujamu adresu. Vežame nuo 3 tonų iki 15 tonų su savivartėmis su manipuliatoriais mašinomis arba 24 tonas su savivarte ar tentine puspriekabe.
Už prekes ir paslaugas galima apmokėti grynais pinigais, mokėjimo pavedimu pagal sąskaitą arba atsiskaityti banko kortele.

cropped-logov1.png